خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

دوره داوری درجه 3 زورخانه ای برگزار شد

   

  باقری: یکی از اهداف تشکیل دوره های آموزشی تأمین استانهای محروم از مربی و داور است

  دومین دوره آموزشی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای در سال 1393 با عنوان دوره داوری درجه 3 زورخانه ای برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، طبق سهمیه اعلام شده کمیته آموزش فدراسیون به هیئتهای استانی سراسر کشور 20 نفر از علاقمندان به بحث داوری از  2 تا 5 اردیبهشت ماه جاری در آکادمی پهلوانی و زورخانه ای گرد هم آمدند.

  آشنایی با مبانی فرهنگی،تاریخی ورزش زورخانه ای، اخلاق و شئونات داوری، آشنایی با آداب ورزش زورخانه ای، مقررات مسابقات میل گیری سنگین، چرخ، کباده، میل بازی، سنگ گیری، تیمی زورخانه ای، آشنایی با تعاریف، مقررات عمومی مسابقات، پزشکی و جدول نویسی از سرفصل های آموزشی این دوره بود که توسط بهزاد هدهدی، عباس قنبری، مسعود ملکی، فرهاد طلوع کیان، حسین نجار و سید حسن سبزواری به عنوان اساتید دوره به شرکت کنندگان آموزش داده شد.

  باقری (رییس کمیته آموزش فدراسیون) در این خصوص اظهار داشت: پیرو سیاست های فدراسیون این دوره یک بار در سال به صورت متمرکز برگزار می شود که بنا به درخواست هیئت های پهلوانی و زورخانه ای کشور پس از بررسی و نیاز سنجی فدراسیون، مجدداً در استان درخواست کننده برگزار خواهد شد.

  رییس کمیته آموزش فدراسیون در ادامه افزود : یکی از نکات مهمی که باعث رشد کمی و کیفی ورزشکاران می گردد وجود مربیان و داوران مجرب و با تجربه در استانها می باشد که این مهم در استانهایی که سرمایه گذاری خوبی در امر آموزش داشته اند به وضوح دیده می شود.

  باقری با اشاره به زمان آزمون این دوره در تاریخ 26 اردیبهشت ماه جاری (آکادمی پهلوانی و زورخانه ای – شهید فهمیده تهران) در پایان خاطر نشان کرد: یکی از اهداف تشکیل دوره های آموزشی تأمین استانهای محروم از مربی و داور است و توقع می رود استانهای محروم از مربی و داور برای جبران خلاء وجود نیروی انسانی کارآمد و علمی خود اهمیت بیشتری به حضور در دوره های آموزشی فدراسیون دهند.


  این مطلب تا کنون 12 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : دوره ,زورخانه ,فدراسیون ,آموزش ,پهلوانی ,کمیته ,استانهای محروم ,کمیته آموزش ,آموزش فدراسیون ,آکادمی پهلوانی ,ورزش زورخانه ,کمیته آموزش فدراسیون ,رییس کمیته آموزش ,آموزشی تأمین استانهای محروم ,
  دوره داوری درجه 3 زورخانه ای برگزار شد

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر