خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

احیای مرکز علمی کاربردی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای

  سرپرست مرکز علمی کاربردی پهلوانی و زورخانه ای از پذیرش دانشجوی جدید در 3 رشته تحصیلی خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، بیژن شیری در این باره اظهار داشت: پس از ارائه مدارک و اطلاعات درخواستی مربوط به دوره های برگزار شده در سالهای گذشته توسط مرکز علمی کاربردی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای به مسئولین دانشگاه جامع علمی کاربردی، سرانجام با صدور مجوزهای لازم برای پذیرش دانشجوی مقطع کاردانی ناپیوسته در رشته های مربیگری پایه ورزش پهلوانی و زورخانه ای ، مربیگری پایه کشتی و مربیگری پایه آمادگی جسمانی برای این مرکز صادر گردید.

  عضو شواری راهبردی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای در ادامه خاطر نشان کرد : ظرفیت جذب دانشجو در هر رشته  70 نفر و اولویت ثبت نام با ورزشکاران و فعالین عرصه ورزش پهلوانی و زورخانه ای است .

  شیری  با عنوان این مطلب که زمان ثبت نام دوره های فوق الذکر در خرداد ماه جاری و آغاز کلاس ها در مهر ماه 1393 خواهد بود گفت : تحصیل در این رشته ها همچون گذشته دیگر پودمانی نمی باشد و درست مثل دانشگاه های دیگر، دانشجویان در 4 ترم با گذراندن واحدهای مورد نیاز موفق به کسب مدرک خود از دانشگاه جامع علمی کاربردی با تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خواهند شد .

  لازم به توضیح است که متاسفانه در سال گذشته، اجازه پذیرش مجدد دانشجو از مرکز علمی کاربردی فدراسیون گرفته شده بود که خوشبختانه با تلاش ها و پیگیری های اخیر به جز رشته های زورخانه ای و کشتی که قبلا هم دانشجو داشته، مربیگری آمادگی جسمانی هم به رشته های مرکز افزوده شد و اجازه پذیرش دانشجوی جدید در دو رشته قبلی نیز تمدید گردید.


  این مطلب تا کنون 16 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : زورخانه ,رشته ,پهلوانی ,مرکز ,علمی ,مربیگری ,علمی کاربردی ,مرکز علمی ,فدراسیون پهلوانی ,پذیرش دانشجوی ,مربیگری پایه ,علمی کاربردی فدراسیون ,
  احیای مرکز علمی کاربردی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر